Девојки за девојчиња за бебиња за бебиња и мали деца, пакувања, 12м-5Т

Девојки за девојчиња за бебиња за бебиња и мали деца, пакувања, 12м-5Т

DEN 303.84

Достапност

Доо, Доо, Доо, Доо .. Бебе ајкула доаѓа на вашиот пат со овие лесни резервоари фустани во удобен два пакувања. Забавен додаток на нивниот сончев ден. Вклучува два фустани. Екипаж. Без ракави. Печатење на сите. Високо-ниско полите. Прислушување на контраст. © Бебе ајкула, сите права се задржани. 94% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Бебе ајкула фустани со две пакувања за девојчиња за бебиња и мали деца.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Време е да се добие стилски со Ејми Лофер од Бринли Ко! Овој симпатичен лопар е во право на тренд оваа сез