Летен Клиренс За Заштеда На Клиренс Среќни Жени Врвови Со Долги Ракави Лежерна Туника Против Вратот Блуза Ребрести Тенки Фит Кошули

Летен Клиренс За Заштеда На Клиренс Среќни Жени Врвови Со Долги Ракави Лежерна Туника Против Вратот Блуза Ребрести Тенки Фит

DEN 303.84

Достапност

Жените V Вратот Блузи Солидна Боја Долг Ракав Повик Маица Пуловер. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови . Карактеристики : . 1. Тенок фит, удобен, мек, дише ја прави оваа врвна безвременска мода, што ве прави и шик и класичен. 2. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. 3. Оваа блуза е може да се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, секојдневно носат маица. 4. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Стил - Женски Солидна Боја Блузи, V Вратот Долг Ракав Маица, Fall Зима Мода Маица, Тенок Одговара Повик Блузи. Материјал-90% Вискоза 10% Спандекс. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен v вратот маица, тенок, долг ракав, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневен, празник, забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката