Винсоме Вуд Кингсгејт Висока Маса Заострени Нозе

Винсоме Вуд Кингсгејт Висока Маса Заострени Нозе

DEN 3.00

Достапност

Високата Маса Винсоме Вуд Кингсгејт е едноставен дизајн со заострени нозе и жлебови со детали одозгора и нозе за посебен изглед. Нудејќи исклучителна разноврсност и правејќи го ова одличен избор за заштеда на простор за студиски стан или мали простори каде што е идеална повеќенаменска маса. Одлично со сите стилски столици за барови за уживање во вашите оброци или работа. Погоден за различни домови и функции, удобно сместување до 4 гости. Создадете површина за јадење во кујна или бар област, само додадете столици дизајнирани од колекцијата Винсоме Дрво за да завршите поунифициран простор (секој продаден одделно). Изграден од цврсто цврсто дрво за долготрајна издржливост и завршен во богат орев кој ќе оди добро со речиси секој декор. Погодно спакувано и испорачано во 1 кутија, што го вклучува хардверот неопходен за монтажа. Барањето за замена на дел може да се достави директно до производителот во рок од 60 дена од датумот на купување. Конструкција од цврсто дрво. Антички орев заврши. Табела карактеристики жлеб детали на четири нозе. Димензии на табелата : 33.8 W x 33.8 d x 38.9 H во.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Време е да се добие стилски со Ејми Лофер од Бринли Ко! Овој симпатичен лопар е во право на тренд оваа сез