Стентон ЦТЦ Грамофон Прашина Покритие

Стентон ЦТЦ Грамофон Прашина Покритие

DEN 687.84

Достапност

ЦТЦ-1 е платнена покривка за прашина дизајнирана да одговара на сите Грамофони Од Серијата Стентон И повеќето други брендови. Доаѓа во" Стентон " сино со везено лого. Дизајнот на ткаенината штити од прашина и лесно може да се чува кога не се користи. Перење. Стентон ЦТЦ1 Грамофон Прашина Покритие.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката