L Слоновата Коска доцна индустриски нараквици за еднократна употреба, мали од Аммекс

L Слоновата Коска доцна индустриски нараквици за еднократна употреба, мали од Аммекс

DEN 0.67

Достапност

LX3 латекс нараквиците обезбедуваат најниска цена латекс. АММЕКС LX3 латекс без прашок текстурирани нараквици за еднократна употреба : Индустриска оценка. Слонова коска. Прашок бесплатно. Текстура. Хлориран. 100 броење кутија, 10 кутии/случај. Xs-xl.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката