Карирани Знамиња Трка Знаме Ѕид Плоча Покритие 1-Банда Ѕид Плоча Еден Банда Светлината Прекинувач Капак Електрични Приклучок Приклучок Покрива Излез Прекинувач К?

Карирани Знамиња Трка Знаме Ѕид Плоча Покритие 1-Банда Ѕид Плоча Еден Банда Светлината Прекинувач Капак Електрични Приклучок

DEN 231.20

Достапност

Повеќе Големини За Да Изберете : Стил На Ѕидна Плоча У Средна големина Лесна замена на која било ѕидна плоча со иста конфигурација.Материјал : Изработен Од поликарбонат термопластичен материјал кој обезбедува издржливост, флексибилност и еластичност за да издржи силно влијание и гравитација, овој висококвалитетен материјал помага да се продолжи работниот век на предната плоча, што го прави речиси нераскинлив.Модерен Изглед : невидливата ѕидна плоча со завртки создава беспрекорен модерен изглед во вашиот дом. Веднаш подигнете го изгледот на соодветните приклучоци, садови, прекинувачи за светло, USB приклучоци, тајмери, затемнувачи, сензори и други уреди за украсни жици со стандардна големина или средна големина.Лесна Инсталација И Нега : Доаѓа со завртки за монтирање во боја за инсталација со помош на рачен драјвер за завртки, не ги затегнувајте завртките.Лесен за чистење и одржување со влажна крпа или сунѓер.Опции за додатоци : еднократна ѕидна плоча, квадратна ѕидна плоча со една дупка, една празна ѕидна плоча, единечна дуплексна електрична предна плоча, според вашите потреби да изберете свои производи. Декоративните ѕидни плочи се едноставен начин да го трансформирате изгледот на секоја просторија, да ве зачинат дома со украсни печатени ѕидни плочи. Карирани Знамиња Трка Знаме Ѕид Плоча Покритие 1-Банда Ѕид Плоча Еден Банда Светлината Прекинувач Капак Електрични Приклучок Приклучок Покрива Излез Прекинувач Капак За Електрични Приклучоци Декор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката