Мојата Тексас Хаус Лекси Бела црна памучна еуро срам, 24 24

Мојата Тексас Хаус Лекси Бела црна памучна еуро срам, 24 24

DEN 255.20

Достапност

Дајте им на вашите постелнини без напор елегантен завршен допир со мојата куќа со двојна прирабница во Тексас, памук, памук, сет. Дизајниран да се координира со комплетот за удобност со двојно прирабница на My Texas House, овој сет на Euro Sham има светло бела ткаенина со двојна прирабница и контрастна бод за поп -боја. Сетот на Евро Шам е достапен во две опции во боја и ваш избор на две или три пакувања. Секоја евра срам мери и ќе одговара на квадратни вметнувања во перници за евра (не е вклучено). Евро -шамите се направени со 100% памучна ткаенина и имаат скриено затворање на патент. Можете да ги задржите евро -срамните да изгледаат свежо со машина што ги мие во ладна вода и да ги исушите на низок амбиент. Мојата куќа со двојна прирабница во Тексас, памук, сет - светло бел/бел пипер таупе, 2 парчиња : памук сет на евра. Се одликува со светла бела ткаенина со двојно прирабница и зашивање на контраст. Координира со мојот сет на памук со двојно прирабница во Тексас Хаус. Дизајнирано да одговара на инсерти за перници во Евро. Вметнувањата во перница во Евро не се вклучени. Направено од 100% памук. Машинска миење за брза и лесна грижа. Изберете од две комбинации на бои. Достапно во сет од 2 или 3 парчиња евра.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката