Хитачи АБВ Неактивен Вентил За Контрола на Воздухот Одговара избери: 1997 - Форд Ф150, 2002-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА ЕДИ БАУЕР

Хитачи АБВ Неактивен Вентил За Контрола на Воздухот Одговара избери: 1997 - Форд Ф150, 2002-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА ЕДИ БАУЕР

DEN 383.84

Достапност

Хитачи автомобилски неактивен вентил за контрола на воздухот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме вентил за контрола на воздухот во мирување за речиси секој автомобил на патот денес. Хитачи автомобилски вентил за контрола на воздухот во мирување се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Хитачи АБВ0028 Вентил За Контрола На Воздухот Во Мирување Се Вклопува Изберете : 1997-2003 форд Ф150 8 Цил 5,4 Л 2002-2004 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА ЕДИ БАУЕР 8 Цил 5,4 Л 2000-2001 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА XLT 8 Цил 5,4 Л 2004 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР ЛИМУЗИНА 8 Цил 5,4 Л 1998-2003 Линколн Навигатор 8 цил 5.4 л 1997-1999 Форд Експедиција 8 ЦИЛ 5.4 Л 2010,2012-2013 форд експедиција Ограничена 8 ЦИЛ 5.4 Л 2011 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА XLT/Кинг Ранч 8 ЦИЛ 5.4 Л 2004 Форд Ф-150 Наследство Свт МОЛЊА 8 ЦИЛ 5.4 л 1997-1999 ФОРД Ф250 8 цил 5.4 л 2002 Линколн Блеквуд 8 ЦИЛ 5.4 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката