Заштитен знак Ликовна Уметност Дришти Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Дришти Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 0.67

Достапност

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Дришти" Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Кери Шмит. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката