Моторма Трејлерпак

Моторма Трејлерпак

DEN 2.00

Достапност

Приколката Мотормакс нуди часови забава. Сетот за Приколки за Автомобили 1 : 24 Американски Класици е реална реплика на пикап и приколка. Мотормакс Приколка : Часови на забава. 1 : 24 комплет автомобил-приколка. Реална реплика на пикап и приколка. Возраст : 8 години и повеќе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката