Стрипови-Киборг-Група Ѕид Постер, 14.725 22.375

Стрипови-Киборг-Група Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 195.84

Достапност

Овие Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Киборг-Група Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни ДК Стрипови - Киборг-Група Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката