Повик На Должност: Црна Опс Студената Војна - Класифициран Ѕид Постер, 14.725 22.375

Повик На Должност: Црна Опс Студената Војна - Класифициран Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 303.84

Достапност

Овој Тренд Меѓународен Повик На Должност : Црна Опс Студената Војна Класифициран Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Повик На Должност : Црна Опс Студена Војна - Класифициран Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката