3XL Светови Најголема Сертифицирана Медицинска Сестра Акушерка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

3XL Светови Најголема Сертифицирана Медицинска Сестра Акушерка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.67

Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот вратот црна светови Најголем Сертифициран Медицинска Сестра Акушерка Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Најголема Сертифицирана Медицинска Сестра печатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката