Време И Тру дуксер, дуксери за жени, поштенски качулка жени, Дами Топла Печат Лакирана Кожа Секси Истекување Папок Долг Ракав Со Качулка Пуловер Краток

Време И Тру дуксер, дуксери за жени, поштенски качулка жени, Дами Топла Печат Лакирана Кожа Секси Истекување Папок Долг Ракав

DEN 1.00

Достапност

Дами Топла Печат Лакирана Кожа Секси Истекување Папок Долг Ракав Со Качулка Пуловер Краток Дуксеркарактеристики : 1. Карактеристики : секојдневни костуми, лабава, секојдневна облека, модерен моден дизајн, пролетни секојдневни костуми. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет, Лето,Aut : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : секојдневен, сексислав Должина : метод На Перење Со Долги Ракави : рачно перење во ладна водаќе добиете : 1 парче женска големина.Bustsleevelunghthshoungssmall104cm/40.94"47cm/18.50 " 39cm/15.35"57cm/22.44" Големина : SSize. : Мала биста : 104см/40.94"Ракав : 47см/18.50 " Должина : 39см/15.35"Рамо : 57см/22.44" Дами Топла Печат Лакирана Кожа Секси Истекување Папок Долг Ракав Со Качулка Пуловер Краток Дуксерфеату. оие : 1. Карактеристики : секојдневни костуми, лабава, секојдневна облека, модерен моден дизајн, пролетни секојдневни костуми. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. ле. 3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Повик, Да. лиј, Роденден, Датира,Танц Перформанси, Партија, Свадба, За работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : секојдневен, сексислав Должина : Мето За Перење Со Долги Ракави.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката