Фанко Акција Слика: ДЦ Херои-Мачка Играчка Фигура

Фанко Акција Слика: ДЦ Херои-Мачка Играчка Фигура

DEN 3.00

Достапност

Од дк херои, Мачка, како стилизирана акциона фигура Од Фанко! слика стои 3 3/4 инчи и доаѓа во прозорец дисплеј кутија. Проверете ги другите акциони фигури Од Фанко! собери ги сите! Фанко Акција Слика : ДЦ Херои-Мачка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката