Очните Капаци На Фаровите, Капакот На Веѓите Со Отпорност На Триење Лесно Чистење За Автоматско

Очните Капаци На Фаровите, Капакот На Веѓите Со Отпорност На Триење Лесно Чистење За Автоматско

DEN 0.33

Достапност

Очните Капаци На Фаровите, Капакот На Веѓите Со Отпорност На Триење Лесно Чистење 2 парчиња За Автоспецификација : Тип На Ставка : Капак На Веѓите На Фаровите : Јаглеродни Влакна : Фитинг Од Јаглеродни Влакна : Погоден За Z4 E89 2009-2015 Список На Пакети : 2 x Капак На Веѓите На Фаровите Професионално производство, ова е совршено за да одговара За Z4 E89 2009-2015. Издржлив, со предностите на против реакција, отпорност на триење, лесно чистење и работен век. Удобен за монтирање, цврсто прикачен на автомобилот без оштетување, сигурен за употреба. Висококвалитетен вистински третман со јаглеродни влакна, сјаен изглед, кој изгледа луксузно и елегантно. Овие облоги за надворешни влакна од јаглеродни влакна ќе ви овозможат да ги задржите оригиналните облоги и да уживате во sameетиката на јаглеродните влакна во исто време!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката