Абтел Жени Кратки Жешки Панталони Бермудски Мини Панталони Лабава Летна Плажа Шорцеви Дами Хаваи Спортски Дно Светло Зелена М

Абтел Жени Кратки Жешки Панталони Бермудски Мини Панталони Лабава Летна Плажа Шорцеви Дами Хаваи Спортски Дно Светло Зелена

DEN 2.00

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Шорцеви Со Висок Струк За Жени Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Еластична Половина Со Врвка, Џебови Боја : Бела, Каки, Светло Сива, Темно Сива, Црна, Светло Зелена, Армиско Зелена, Темносина (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 65% Памук, 35% Полиестерска Должина : Мини Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг, Плажа Карактеристики : 1. летни шорцеви за жени направени од лесна, дише, мека еластична ткаенина додава удобност.2. Женски секојдневни шорцеви на плажа ,еластична половина со врвка, со повеќе џебови3. Совршен за Плажа, Јога, Секојдневно, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска или секојдневна употреба.4. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Шорцеви За Лето, Кратки Жешки Панталони, Хаваи Шорцеви, Летни Шорцеви на Плажа. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Лежерни Лабави Врвки За Влечење Еластични Летни Шорцеви, Мини Панталони Со Висок Струк, Плажа Со Цврста Боја Кратки Жешки Панталони со Џебови, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката