- ПРО Мс Т-Внесување Колектор Заптивка Во Собата

- ПРО Мс Т-Внесување Колектор Заптивка Во Собата

DEN 880.00

Достапност

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со доверба на професионалци ЗА перформанси и издржливост ДИЗАЈНИРАНИ ЗА НЕСОВРШЕНИ ПОВРШИНИ за ЗАПЕЧАТУВАЊЕ, Дизајнирани и произведени специјално за околината за поправка за да помогнат во запечатувањето на несовршените површини за запечатување. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики обликувана гума преку алуминизиран челичен носач кој се спротивставува на висока топлина и течности за ладење. СУПЕРИОРЕН печат користи Комерцијални гумени запечатувачки монистра помагаат да се елиминираат потенцијалните патеки за истекување за супериорен печат. ПОЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ Лоцирањето на јазичињата обезбедува правилно усогласување и полесна инсталација. СПРЕЧУВА ПРЕКУМЕРНО ЗАТЕГНУВАЊЕ ограничувачите на Вртежниот Момент помагаат да се елиминира прекумерното затегнување и разделување и екструдирање на заптивката. СЕКОЈ ДЕЛ за ПОПРАВКА користи фел-Про гарнитури вклучуваат секој дел потребен за поправка, освен ако не е поинаку наведено.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката