Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара изберете: 2013-ФОРД БЕГСТВО, ФОРД ФОКУС

Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара изберете: 2013-ФОРД БЕГСТВО, ФОРД ФОКУС

DEN 0.67

Достапност

Бендикс Премиум Бакар Бесплатно е целосна понуда на влошки за сопирачки и чевли кои се посветени На Иницијативата Без Бакар во Северна Америка. Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара : 2013-2016 ФОРД БЕГСТВО 2012,2015 - 2016 ФОРД ФОКУС 2013-2014,2017-2018 ФОРД ФОКУС СЕ 2014-2020 ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ 2013-2017 ФОРД Ц-МАКС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката