Женски Дуксери Со Патент Тинејџерки Преголем Дуксер Y2K Облека Симпатична Есенска Лежерна Лабава Јакна Со Врвки Со Долги Ракави Со Џебови

Женски Дуксери Со Патент Тинејџерки Преголем Дуксер Y2K Облека Симпатична Есенска Лежерна Лабава Јакна Со Врвки Со Долги Ракави

DEN 527.68

Достапност

Женска Еднобојна Качулка Патент Дуксери Со Долги Ракави Неправилни Врвови Со Долг Капут Со Џебовикарактеристики : 1.Еднобојна облека, долг ракав,со џебови,секојдневни врвови, Стилски дизајн на качулка. 2.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот неправилен дизајн на долна облека го прави Повеќе Моден и привлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состанок, Забава, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден заumn и зима. 5.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Материјал : удобно, ве одржува секојдневно цел ден, но останете удобниприлика : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет иumn .Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичната облека со долги ракави се чувствува мека и удобна и ќе Ви се допадне кога ќе ја добиете.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Надворешна Облека : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 i) преголем дуксер за жени нејасни руно шерпа меки кадифен пуловер врвови женски дуксер дуксери на екипажот дуксери на вратот на екипажот женски модни дуксери и дуксери мамо дуксер. преголеми дуксери есенски дуксери за жени дуксер на екипажот женски женски модни дуксери и дуксери дуксери жени удобни бои дуксери дуксери за тинејџерки. женски преголеми дуксери женски дуксери бел дуксер женски дуксер црн дуксер женски дуксер розов дуксер камо дуксер за жени. девојки дуксер женски дуксери графички дуксери за жени слатки дуксери половина патент дуксер жени мама дуксери за жени дуксери за жени лабаво вклопување. сив дуксер есенски дуксер за женски моден гроздобер дуксер преголем дуксер на екипажот жени надвор од дуксерот на рамото.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката