Смихоно Продажба Јазол Маици За Жени Модни Дами Блуза Блузи Краток Ракав Лабава Повик Денот На Свети Патрик Графички Зелена Крпеница Печатење Лето Трендовски Туни

Смихоно Продажба Јазол Маици За Жени Модни Дами Блуза Блузи Краток Ракав Лабава Повик Денот На Свети Патрик Графички Зелена

DEN 278.24

Достапност

Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52" Ракав : 19cm/7.48" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 69cm/27.17" Вратот : 61cm/24.02" Smihono Продажба Јазол Маици За Жени Модни Дами Блуза Блузи Краток Ракав Лабава Повик Денот На Свети Патрик графички Зелен ПЕЧАТЕЊЕ НА КРПЕНИЦА ЛЕТНА ТРЕНДОВСКА туника женско слободно време зелена 10вредно добредојдовте во продавницата ☛к смихоно☚!-прекрасно место како рај за облека на купувачот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката