Кухас Женска Мода Зима Winter Зима Fall Плус Големина Женски Врвови Сива 1X

Кухас Женска Мода Зима Winter Зима Fall Плус Големина Женски Врвови Сива 1X

DEN 2.33

Достапност

Кухас Женска Мода Зима Winter Зима Fall Плус Големина Женски Врвови Сива 1 XSize : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 70cm/27.56"Големина : М Биста : 116cm/45.67" Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 72cm/28.35"Големина : l биста : 122cm/48.03" рамо : 55cm/21.65" ракав : 64cm/25.20" должина : 74cm/29.13"големина : xl Биста : 128cm/50.39" рамо : 57cm/22.44" ракав : 65cm/25.59" должина : 76см/29.92"Големина : Ххл биста : 134см/52.76" рамо : 59см/23.23" ракав : 66см/25.98" должина : 78см/30.71"големина : хххл Биста : 142см/55.91" рамо : 61см/24.02" ракав : 67см/26.38" должина : 80см/31.50"Пол : Жени Прилика : секојдневен Стил : Темперамент патувањекако да се мие : миење раце ладно,закачување или суво обележување деталите за големината се Разликуваат Меѓу Различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Одговара : одговара на големината облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Материјал : Полиестер што добивате : 1xwomens Top Season : Сите Сезонски карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни : Редовни Кухас Жени Мода Зима Winter Зима Fall Плус Големина Женски Врвови Сива 1 X. Боја И Големина : Сива;1x.Материјал : Вискоза. Повод : Погоден е За Фестивал,Одмор,Забава И Одмор,Итн. Висококвалитетен Материјал : Изработен е Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина и Не Е Лесно Да Избледи. Совршен Подарок : Тоа е Толку Совршено. Можете Сами Да Го Носите Или Да Го Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката