Женски Најк Јаглен Питсбург Стилерс Плус Големина Лого Перформанси Темпо Шорцеви

Женски Најк Јаглен Питсбург Стилерс Плус Големина Лого Перформанси Темпо Шорцеви

DEN 3.33

Достапност

Останете суви чекор за чекор кога ќе ги носите Овие Питсбург Стилерс Темпо шорцеви Од Најк. Тие имаат технологија Што Ја отстранува Влагата И МРЕЖЕСТА ткаенина што дише. Прилагодлив појас, исто така, ви овозможува да го прилагодите вклопувањето на овие Шорцеви На Питсбург Стилерс. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Целосно наредени. Материјал : 100% Полиестер. Дри-ФИТ технологијата ја отстранува влагата. Еластичен појас со врвка за влечење. Машинско перење, сува сува ниска. Мрежести странични панели. Увезени. Бренд : Најк. Топлина запечатени графика.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката