Замена за 1967-Доџ Монако Паркинг Кочница Индикатор Сијалица

Замена за 1967-Доџ Монако Паркинг Кочница Индикатор Сијалица

DEN 1604.64

Достапност

1967-1970 Доџ Монако Паркинг Кочница Индикатор Сијалица Белешки Подолг Живот Мини Bulb Longer Life - Близнак Блистер Пакети Години : 1967 1968 1969 1970fits Мотори : Атрибути На Производот : Рејтинг На Јачина На Струја : 0,42 Боја На Сијалицата : Чиста Завршница На Сијалицата : Чиста Брусница На Сијалицата : Технологија На Стаклена Сијалица : Тип На Халогена Сијалица : Оддел За транспорт докажано : нема дијаметар : 0 Тип На Влакно : Ц-2в Напон : 12 Моќност : 5 Подолг Живот Мини Сијалицата Ги Исполнува Или Ги Надминува сите Владини стандарди за Безбедност барања ги исполнува или надминува оем дилер квалитет : висок квалитет И гарантирано Да Се Вклопи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката