Вајли, Марта Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Фибоначи Сина Балерина

Вајли, Марта Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Фибоначи Сина Балерина

DEN 255.84

Достапност

Вајли, Марта 12х12 Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со Наслов-Фибоначи Сина Балерина. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е дво-инчна бела модерна дрвена рамка. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Вајли, Марта. Наслов : Фибоначи Сина Балерина. Врамена Големина : 12х12 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен во Бела Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката