Белата Масовно Готвач Престилка

Белата Масовно Готвач Престилка

DEN 399.84

Достапност

Престилка измерете 28 х 32", со екстра долг ремен за искривување околу вратот и половината. Памучна ткаенина, машина за перење која трае долго за Секојдневна Употреба, Самоуверено Купувајте. Добијте најмногу за вашите пари со купување на овие дии класични престилки за готвачи На големо Огромен простор За печатење лого, монограм и вез ја прави престилката одлична униформа за угостителски бизнис, ресторан, бистро, кафуле, па дури и локални занаетчиски продавници. Измијте Со Ладна Вода Во Нежен Циклус И Исушете Ја Ниско. Не ги избелувајте или поминувајте низ топла машина за сушење за да спречите премногу намалување. ДИИ Памучни Велигденски Празнични Крпи за Садови, 18х28" Комплет од 3, Украсни Преголеми Кујнски Крпи, Совршен Подарок За Дома и Кујна - Велигденски Портрет. Употреба : сушење садови и чистење стакло и контра. Вклучува : Комплет За Садови Со Три Парчиња. Упатства За Нега : Машина За Перење. Измијте Со Ладна Вода Во Нежен Циклус И Исушете Ја Ниско. Не избелувајте ги или поминувајте ги преку топла машина за сушење. Земја На Потекло : Индија. Секој сет вклучува 3 крпи за садови со димензии 18 х 28" секој. Користете ги за да се справите со сите ваши задачи за сушење и чистење на кујната. Памучна Ткаенина, Машина За Перење. Измијте Со Ладна Вода Во Нежен Циклус И Исушете Ја Ниско. Не избелувајте ги или поминувајте ги преку топла машина за сушење. Празничниот дизајн се координира со повеќето кујнски декор за да додаде сезонска радост во вашата кујна. Овие крпи за садови за лесна нега се нудат во различни бои. Тие се совршен Ден На Мајката, празници, домаќинство и подароци за водителка. DII нуди прекрасни домашни и Кујнски производи. За повеќе опции, побарајте "DII За Домот" за да ги истражите нашите други колекции.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката