Рамностран Сонцето Едра 195gsm Тиркизна 5 ' 5 ' x5 ' Вода И Воздух Пропустливи & УВ Отпорни, Должност, За Внатрешен Двор Активности На Отворено-

Рамностран Сонцето Едра 195gsm Тиркизна 5 ' 5 ' x5 ' Вода И Воздух Пропустливи & УВ Отпорни, Должност, За Внатрешен Двор Активности

DEN 1599.84

Достапност

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Дежурен Материјал : сончевото едро е изработено од 195гсм ув заштитена 100% ХД(Полиетилен Со Висока Густина) ткаенина. Доаѓа со strg зашиен спој И вграден прстен Од Нерѓосувачки челик D во секој агол. (Не водоотпорен)воздушна отпорност и Ув Блокада : до 95% штетни УВ и сончева светлина. Овозможува вода и воздух да поминат за да ја зголемат моќта на ладење на едрото, А не водоотпорна. рабовите се закривени (не исправени) за да ја подобрат јачината на влечење и да спречат овенати Лесни Инсталации : Поврзете го секој Д-прстен за да емитувате кабел или најл ро и нанесете прор тензи (ве молиме имајте на ум дека сонцето може до 10% од себе) дека сите соодветни точки за фиксирање се структурно здрави. Хардверските Комплети се достапни доколку е потребно и се продаваат одделно. (Вклучено е бесплатно 19ft Ro)Одржување И Апликации : Широко ед за двор, тревник, градина, базен, палуба, двор, двор, двор, парк, паркинг, рла, патека или надворешна пригода. со блага или вода, не ја чистете со тврда брх, не ставајте ја во р машина за перење и сува гаранција : Нашите Сонца доаѓаат со 3-годишна ограничена гаранција при нормално абење и возраст. Ве молиме ктакт за повеќе информации. закривениот дизајн ќе предизвика 4"-6" секоја страна намерно де, така што може цврсто да инсталира р плови и доделување (ако се претпочитаат прави страни, ве молиме ктакт пред купувањето) Рамностран Сонце Едра 195гсм Тиркизна 5' х 5' х5' Вода И Воздух Пропустливи и ОТПОРНИ НА УВ, Должност, За Активности На Отворено Во Двор- (Прилагодете Ја Големината).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката