Правоаголна Лиценца светилка w Заграда

Правоаголна Лиценца светилка w Заграда

DEN 3.33

Достапност

Лиценца Светилка, Должина 4-11/16 Во., Ширина 3-1/2 Во., Длабочина 2-1/4 Во., Јасно, Форма Правоаголник, База Монтажа Центри 4 Во., Тип На Светилка Блескаво, Сијалица Од 12 Волти, Материјал Алуминиум/Нерѓосувачки Челик/Поликарбонат, Рејтинг На Струја .66А, Тип На Завршување Хардверски, Вклучува Држач од Нерѓосувачки Челик, држач со двојна функција, ламба за лиценца (60291), држач за светилки (43390) и 48 Инчи., 14 мерач .180 КУРШУМ УБС пигтаил карактеристики вклучува : Држач Од Нерѓосувачки Челик, Држач Со Двојна Функција, Ламба За Лиценца (60291), Држач за Светилка (43390) и 48", 14 га. 0.180 КУРШУМ УБС Пигтаилмонтирање - Осветлување На Возилото : Трајна Должина - Осветлување На Возилото : 9"Тековен Рејтинг : 0.66 AItem : Лиценца Светилки Форма - Осветлување На Возилото : Правоаголна Поврзување - Осветлување На Возилото : Центри За Монтирање На Пигтаил : 4"Боја На Објективот - Осветлување На Возилото : Clear Volt Сијалица : 12 Height - Осветлување На Возилото : 1/4"технологија на осветлување - ОСВЕТЛУВАЊЕ На Возилото : Блескаво Ширина - Осветлување На Возилото : 2-1/4"Материјал : Алуминиум/Нерѓосувачки Челик/Поликарбонатбојка : Исчисти Тип На Ставка : Светло За Регистарска Табличка. Бренд : ГРОТЕ. Производителот Дел Број : 60321.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката