Перници, Комплет Од 2, Квадратни, Вклучени Вметнувања, Декоративно Фрлање, Акцент, Софа, Кауч, Спална Соба, Полиестер, Хипоалергично, Сиво, Модерно

Перници, Комплет Од 2, Квадратни, Вклучени Вметнувања, Декоративно Фрлање, Акцент, Софа, Кауч, Спална Соба, Полиестер, Хипоалергично,

DEN 479.84

Достапност

Внесете малку топлина и удобност во вашиот декор со овој комплет од 2 пријатни квадратни акцентни перници. Сребрената дијамантска кадифена завршница од двете страни додава современ стил на стол, софа, кревет или клупа за влез. Направено од кадифена мека полиестерска ткаенина што може да се пере во машина и удобниот страничен патент овозможува лесно отстранување на влошките за полнење поли. Овие текстурирани перници за фрлање ќе додадат димензија на секој мебел со акцент во вашиот дом. Пакување од 2 квадратни украсни перници за фрлање со хипоалергични меки полиестерски влошки; отстранливи капаци со невидлив страничен патент. Мека полиестерска ткаенина што може да се пере во машина во мазна кадифена завршница.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката