Форни Индустрии Арбор Стегната Жица Тркало Четка, 8

Форни Индустрии Арбор Стегната Жица Тркало Четка, 8

DEN 159.84

Достапност

Одлично за чистење и мешање на површини, отстранување на лесни бруси, боја и корозија. Се користи за лесно до средно дејство на четкање. Жица широк лице. Идеален за чистење на метални површини мешање површини отстранување на светлината бруси боја ' рѓа и корозија. Се користи за лесно до средно дејство на четкање на големи површини. Арбор : 1/2 "- 5/8"; големина на Жица : .014" (.35мм). Максимални вртежи во минута 6000.нулнулфор КЛУПА БРУСИЛКИ СТЕГНАТИ Диа во=8.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката