Артофрамс Орев Рамка За Слика, Кафеаво Дрво Постер Рамка

Артофрамс Орев Рамка За Слика, Кафеаво Дрво Постер Рамка

DEN 775.20

Достапност

Завршена во вкусен орев, оваа рамка е совршена мешавина на квалитет и дизајн. Безвременскиот стил и изработка ја прават оваа рамка фаворит за дипломирање фотографии, семејни моменти и фотографија во природа. 13х35 "Орев Дамка На Даб Орев Постер Рамка Оваа 13х35" Постер Рамка Доаѓа со 060 Плекси Стакло и жица виси во собата за монтирање на ѕид!. Направено Од Дрво - оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На 13х35 Инчни Фотографии! Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 15х37 инчи. Оваа рамка е широка 1,25 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,5000 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката