Памук Сатен Прирабница Работ Шам, Стандард-Атомска Возраст Простор Гроздобер Ретро Месечината Средината На Векот Модерен Печатење Сопствени Постелнина Со Лажица

Памук Сатен Прирабница Работ Шам, Стандард-Атомска Возраст Простор Гроздобер Ретро Месечината Средината На Векот Модерен Печатење

DEN 2.67

Достапност

Атомска Возраст Простор Гроздобер Ретро Месечината Средината На Векот Модерна Перница Шам од Лажица Со прирабничка перница шамс се направени од путер мек,100% природен италијански памучен сатен и се одличен начин да воведете уникатни обрасци и боја во вашата соба. Измешајте и совпаѓајте отпечатоци за да создадете свој уникатен приспособен простор. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена на барање само за вас! Ве молиме имајте предвид-иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Студиокстин. Целата природна памучна ткаенина е совршена за дише, пријатна постелнина. Нашата сатена има суптилен сјај и мазна рака дизајнирана да омекне со секое перење. Перница/полнење не се вклучени. Индивидуална перница шам со 2 "" прирабнички раб. 100% Италијански Памук Сатен. Перница Шам Евра Димензии : 30" х 30". Перница Шам Стандардни Димензии : 30" х 24". Печатењето е прикажано од двете страни со затворање на пликот на грбот. Направено По Нарачка во САД.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката