Ичуани Женски Јога Панталони, Жени Основни Лизгачки Велосипедски Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Панталони

Ичуани Женски Јога Панталони, Жени Основни Лизгачки Велосипедски Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Панталони

DEN 3.33

Достапност

Жени Основни Лизгачки Велосипед Цврсти Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви панталонимоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Лето : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Цврста Должина : Краткодебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Кратки Белешки : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Size Waist Hip Length S64cm/25.20"78cm/30.71"25cm/9.84"M68cm/26.77"82cm/32.28"26cm/10.24"L72cm/28.35"86cm/33.86"27cm/10.63"XL76cm/29.92"90cm/35.43"28cm/11.02"XXL80cm/31.50"94cm/37.01"29cm/11.42"XXXL84cm/33.07"98cm/38.58"30cm/11.81" Ичуани Женски Јога Панталони, Жени Основни Лизга Велосипед Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви панталони. ЛЕСНО МИЕЊЕ ЗА НЕГА со слична боја. Ослободете ги рацете. Можете безбедно да го фрлите во машината за перење без да се грижите за деформација и намалување. ВИСОК СТРУК за КРАЈНА КОНТРОЛА на СТОМАКОТ Нашите хеланки со висок струк се неверојатен скротувач на стомакот. Меката ткаенина нуди контурирање и нежна компресија што го прегрнува вашиот стомак и се измазнува насекаде. Стилот со висок струк ги издолжува нозете и го слабее половината, создавајќи силуета од вашите соништа. НЕПРОЅИРНО И 4 НАСОЧНО ИСТЕГНУВАЊЕ-Овие јога панталони се изработени од врвна ткаенина што не се гледа и удобна со истегнување од 4 насоки што ќе се движи со вашето тело, ткаенината дава нежна компресија на стомакот и нозете, овозможувајќи леснотија на движење и рационализиран изглед. СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА, АКТИВНОСТ Овие хеланки се совршени за секоја сезона и за сите активности. Надвор Од Јогата, Тренингот, Фитнесот, Пилатесот, Трчањето или Вкрстеното Вклопување, овие панталони за слабеење може да се носат лежејќи низ куќата, пазарејќи или живеејќи активен животен стил. Спарете се со што било, од фустани до џемпери за да создадете изглед што ќе го покаже вашето чувство за мода. ПАМЕТНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК ЗА ОДМОР Овие стилски и удобни женски хеланки прават одличен подарок за себе или како роденден, годишнина, празник или божиќен подарок на брачниот другар. 100% УСЛУГА ЗА ЗАДОВОЛСТВО Ако има некаков проблем со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката