Чудовиште Џем 62 90 Ќебе, Секој

Чудовиште Џем 62 90 Ќебе, Секој

DEN 2.67

Достапност

Чудовиштето џем 62" х 90 " Детско Ќебе е направено за да биде украсен и удобен додаток во спалната соба на вашето дете. Ова детско кадифено ќебе е дизајнирано за мекост, удобност и топлина за време на студените ноќи. Одликувајќи се со светли, шарени дизајни, кадифните ќебиња на овие деца се жив начин за персонализирање на спалната соба на вашето дете. Секој Џем Од Чудовишта 62" х 90" Детско Ќебе доаѓа украсено со Камиони И дизајни Од Џем Од Чудовишта. Ова детско кадифено ќебе може да се пере во машина за едноставно и практично чистење. Ќебето Од Џем Од Чудовиште има облога во метална боја со дизајни на занитвам. Џем од чудовишта 62 Ќебе" х 90" : Украсно ќебе За персонализирање на детската соба детско кадифено ќебе дизајнирано да биде меко, удобно и топло : 62" х 90"Се Одликува Со Џем чудовиште дизајн на камиони, светла, шарена графикасребрена облога во метална боја со занитвам дизајни машина за перење за едноставно, практично чистење на сите детски постелнини . Заштедете пари. Живеат подобро.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката