Клик Женски Краток Ракав Парма Колорблок Перформанси Голф Поло

Клик Женски Краток Ракав Парма Колорблок Перформанси Голф Поло

DEN 2.67

Достапност

100% полиестерска ткаенина, Чувајте ја вашата гардероба свежа со Полото Во Боја Парма. Можеби тоаxe2x80 x99s воздушната ткаенина, елегантната завршница, само-јаката со чаршаф со четири копчиња, па дури и деталите за покривање. Без оглед на тајната е, ова поло лесно ќе се вклопи во секоја женаxe2x80 x99s плакарот 100% Полиестерска ткаенина Colorblock Поло Воздушеста ткаенина Елегантна Завршница Само-јака Со Четири копчиња Со Прекривка Со Детали Тежина 5.3 мл Машинско перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката