Со Дизајн Големи Морски Ѕвезди Наутички Затворен Надворешен Килим-Жалфија-фт

Со Дизајн Големи Морски Ѕвезди Наутички Затворен Надворешен Килим-Жалфија-фт

DEN 3.33

Достапност

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, Ќе ви се допадне Големиот Тепих Од Морска Ѕвезда Од нашата Колекција За Одмор на Плажа. Секој ќе ужива во дизајнот што го дефинира просторот донесен во вашиот трем, двор, кујна или бања од овој тепих. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска основа со подлога отпорна на лизгање, што го прави совршен начин за додавање боја, одблесок и личност на секој внатрешен или надворешен простор. За чистење, користете благ сапун и поставете рамно за да се исуши. Достапно во различни големини и бои. Мека под нозете, изработена од текстура Шенил. Стилски и функционален за вашиот надворешен декор. Наредени рабови. Обложена подлога отпорна на лизгање. Брзо-сува конструкција. Цврст, лежен рамен дизајн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката