Пимфилм Мало Девојче Сандали девојки 'и Девојки' Лето Отворено Плажа Спорт Затворени Прсти Сандали Црна 6

Пимфилм Мало Девојче Сандали девојки 'и Девојки' Лето Отворено Плажа Спорт Затворени Прсти Сандали Црна 6

DEN 2.67

Достапност

Бебе Девојка Желеа Мода Пролет И Лето Девојки Сандали Фустан Танц Шоу Принцеза Чевли Рамен Мали Девојчиња Сандали Опис : . Пол : Девојки. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Ниска Пета. Тип На Затворање : Јамка За Кука. Чевли Пета Висока : 1,5 см/0,59". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Детски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Дизајн Стил : Деца Момчиња Девојки Модни Чевли Кадифен Чевли Затворен Дом Топло И Симпатична Памучни Чевли. Избор На Големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината На Стапалото И Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката