- ПРО 35298 - Вода Излез Заптивка

- ПРО 35298 - Вода Излез Заптивка

DEN 0.67

Достапност

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликацијата. Произведени за запечатување поправка на животната средина. Потврдено за вклопување, форма и функција. Квалитет на кој можете да му верувате.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката