Simplmasygeni Машки Дозвола Карго Летни Панталони Широка Нога Зимски Спорт Носат Тренерки Облека Облека Во Собата Sweatshirt+Долги Sweatpants

Simplmasygeni Машки Дозвола Карго Летни Панталони Широка Нога Зимски Спорт Носат Тренерки Облека Облека Во Собата Sweatshirt+Долги

DEN 271.84

Достапност

Машки Зимски Спорт Носете Облека За Тренерки Комплет Дуксер+Долги Панталони За Пот Материјал : овие џогери за машки тренерки се изработени од висококвалитетна полиестерска и пената ткаенина, мека и ткаенина за нега на кожата со добра дише, облога од руно за да ве стопли во студено време.Дизајн : овој машки зимски тренерки комплет со кадифе, дуксер со качулка со пуловер со долги ракави со џеб, долги панталони со врвки и 2 странични џебови, што ви овозможува да носите мали нешта како клучеви, телефон, паричник итн. ● МАТЕРИЈАЛ● : Мазната и ултра мека ткаенина обезбедува екстремна удобност со многу мала тежина, што ја одржува својата форма дури и по повторено перење. Одлична еластичност со подобрен опсег на движење. ● ДИЗАЈНИРАН за● : во случај да се борите, пешачите, качувате, јога, вкрстено вклопување, мма, БЏЏ, сурфање, пливање, качување, кревање дури и кревање тегови или трчање, Машките Панталони/Панталони/Фармерки На Симплмасигеникс ќе ви овозможат да го направите сето тоа. Машки Секојдневни Панталони/Панталони/Фармерки и за атлетски и за рекреативни активности на отворено. € КАРАКТЕРИСТИКИ : Еластичен струк, висок струк, широка нога и со врвка за влечење. Удобни, меки и еластични ноќни панталони за спиење, панталони за пижами, секојдневни панталони, палацо панталони, јога панталони. Прилагодлив појас за врвки за дополнителна удобност.Опуштено седиште и бут за лесно движење. Различни отвори за нозе со разновидно затворање за да се вклопат со чизми. ● СООДВЕТНА ПРИГОДА : Секојдневна облека, домашна облека, носење сон, излегување, шопинг, училиште, јога, одмор или облека на плажа. Можете да ја носите во секоја сезона за различна употреба. Можете исто така да ја носите Со Маица или спортски блузи за удобен и убав изглед. Овие Секојдневни Панталони/Панталони/Фармерки ќе бидат омилени во вашата дневна облека. ① СОВЕТИ : Ременот не е вклучен. Совршен подарок за мажи, за вашиот пријател и семејство. Денот на татковците подароци за сопруг. Одлични панталони за опуштање или работа низ куќата, овие Секојдневни Панталони/Панталони/Фармерки може да се користат и како костим за одмор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката