Охајо Роден Град Гордост О Локално Баки Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови БРИСКО 2Х

Охајо Роден Град Гордост О Локално Баки Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови БРИСКО 2Х

DEN 1.00

Достапност

Ќе ви се допадне да го носите овој дуксер со патент со качулка. Ова е совршено ако сакате да го викате нашиот роден град. Ќе сакате да го носите ова секој ден! ГОЛЕМИНА 2Х ГОЛЕМА : Постигнете совршено вклопување со нашата големина 2х голема, со ширина на градите/предна должина од 28 "х 31", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката