Курт Адлер Крингл Клаус Традиционален Дедо Мраз

Курт Адлер Крингл Клаус Традиционален Дедо Мраз

DEN 2.67

Достапност

Овој 18-Инчен Крингл Клаус Црвен И Зелен И Бел Дедо мраз Од Курт Адлер е забавен и празничен додаток на секој празничен декор. Дел од колекцијата Крингл Клаус, дедо мраз е прикажан овде во неговиот традиционален црвено-бел костум. Закачено преку неговото рамо е вреќа исполнета со подароци. Курт Адлер 18-Инчен Крингл Клаус Традиционалните Дедо Мраз.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката