Мали Момчиња Девојки Модни Облеки Постави Деца Бебе Унисе Пролет Лето Печати Краток Ракав Спортски Маица Шорцеви Облека За 12 Месеци

Мали Момчиња Девојки Модни Облеки Постави Деца Бебе Унисе Пролет Лето Печати Краток Ракав Спортски Маица Шорцеви Облека За 12

DEN 169.28

Достапност

Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Печатење. Тип на ракав : Краток Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Големина шема : . Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 58см/22,83" Половината : 35см/13,78" Должина : 37см/14,57" Должина На Дното : 24см/9,45"Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 62см/24,41" Половината : 37см/14,57" Должина : 40см/15,75" Должина На дното : 28см/11,02"големина : 110 препорачана возраст : 3-4 Години биста : 66см/25,98" половината : 37см/14,57" Должина : 43см/16,93" Должина На Дното : 29см/11,42"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 Години биста : 70см/27,56" половината : 42см/16,53" должина : 46см/18.11" должина на дното : 31см/12.20"големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години биста : 74см/29.13" Половината : 44см/17.32" Должина : 49см/19.29" должина на Дното : 32см/12.60"големина : 140 препорачана возраст : 6-7 Години биста : 78см/30.71" половината : 47см/18.50" должина : 52см/20.47" должина на дното : 33см/12.99"големина : 150 препорачана возраст : 8-9 Години Биста : 82см/32.28" Половината : 50см/19.69" Должина : 55см/21.65" должина на Дното : 34см/13.39" детско момче облека диносаурус цртан филм писмо Печати Детска Облека Летна мода дише меки тимови. бебе облека момче господин момче облека сет облека 2 парче облека. Врвни и Шорцеви карактеристики : Текстура плетена ткаенина;опуштено вклопување;пуловер. Материјал : Памук.Дише И Растегливо За Носење, Меко и Удобно Наспроти Кожата. Прилика : овој комплет е погоден за пролет, лето, вокација, фотографија, секојдневно, секојдневно носење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката