Нурисон Мирен Современ Цветен Розов Килим Со Површина Од 2' 4'

Нурисон Мирен Современ Цветен Розов Килим Со Површина Од 2' 4'

DEN 2.00

Достапност

Мирната Колекција на нурисон обединува палета на смирувачки и елегантни бои во асортиман на современи и традиционални модели, почнувајќи од современи цветови до сложени персиски и кашански килими со медалјон. Секој килим има бујна исечена куп во влакна за лесна нега, со суптилни абраш тонови за допир на смирувачки шарм за секој декор. Деликатни цвеќиња дуваат на нежен ветер во овој прекрасен ботанички килим од Мирната Колекција. Акварелните тонови на сива и сина боја на розово поле создаваат прекрасно чувство на мекост за да донесат бохо изглед на вашиот уникатен стил на украсување. Идеален за употреба во области со умерен сообраќај на стапалата. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката