Инктастична 4 јули Ѕвезда Испрскана И Дрска Со Стрела И Ѕвезди Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастична 4 јули Ѕвезда Испрскана И Дрска Со Стрела И Ѕвезди Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 255.84

Достапност

Однесувајте се кон вашиот мал петарда со нашите, Ѕвезда Испреплетени И Дрски Со Стрела И Ѕвезди Бебе Боди. Прави смешен подарок За денот На Независноста за вашата ќерка или внука! Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic 4 јули Starвезда Испреплетена И Дрска Со Стрела и Ѕвезди Боди Со Кратки Ракави За Новороденчиња Унисекс Фудбал Хедер И Чад 24 Месеци. Однесувајте се кон вашиот мал петарда со нашите, Ѕвезда Испреплетени И Дрски Со Стрела И Ѕвезди Бебе Боди. Прави смешен подарок За денот На Независноста за вашата ќерка или внука!. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. четврто деца црвено бело сино симпатична присутни jmg едно парче новороденче ползавец.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката