Машки Фанатици Брендирани Кралски Канзас Сити Кралски Одредување На Линијата Раглан Пуловер Худи

Машки Фанатици Брендирани Кралски Канзас Сити Кралски Одредување На Линијата Раглан Пуловер Худи

DEN 1.00

Достапност

Овие Фанатици Брендирани Пуловерот На Линијата е совршен лесен слој. Се одликува со храбар дизајн На Кралското Семејство Во Канзас сити со привлечна графика што му овозможува на вашиот фандом да се истакне. Раглан ракавите ја зголемуваат просторијата за раце за полесна подвижност и дополнителна удобност. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Со качулка. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Долг ракав. Хауба без врвка за влечење. Пуловер. Раглан ракави. Увезени. Рамен брава шиење. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Графика за печатење на екранот. Лесен дуксер погоден за благи температури. Бренд : Фанатици Брендирани. Пуловер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката