Преголем Детски Стол Со Бели Цевки, Повеќе Бои

Преголем Детски Стол Со Бели Цевки, Повеќе Бои

DEN 879.84

Достапност

Канцелариски Мебел Во Блиц Преголема Детска Столица Со Зелени Точки Со Бели Цевки, Зелена, Памучна Твила, 1 / Мебел Од Благајните Во Флеш Преголема Детска Столица Со Зелени Точки со бели Цевки едноставно и практично парче мебел. Малиот може да има сигурност и удобност со Ова Дете/Детско Столче. Карактеристики Машина Перат Покритие.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката