Костими За капење Две Жени Бикини облека За Плажа Печатење Костим За Капење Притисни Костими За Капење Танкини Сет

Костими За капење Две Жени Бикини облека За Плажа Печатење Костим За Капење Притисни Костими За Капење Танкини Сет

DEN 271.84

Достапност

Стил На Ракав : Редовен. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Декорација : Никој. Пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите). Забелешка : . Пол : Жени. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики. Сезона : Лето. Стил : ,Секојдневен. Должина На Облека : Редовна. Повод : Дневно, базен, Море. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Полиестерзиза шема : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 76см/29.92" : 80см/31.50" Под Биста : 64см : 64см/25.20"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 биста : 80см/31.50" : 84см/33.07" Под Биста : 68 Половината : 68см/26.77"големина : Л големина На Сад : 8 велика Британија големина : 12 Големина На Еу : 38 биста : 84см/33,07" : 88см/34,65" Под Биста : 72 половината : 72см/28,35"ГОЛЕМИНА : Xl ГОЛЕМИНА на сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 Големина На Еу : 40 Биста : 88см/34,65" : 92см/36,22" Под Биста : 76 половината : 76см/29.92"големина : XXL САД ГОЛЕМИНА : 12 Велика Британија Големина : 16 еу големина : 42 биста : 92cm/36.22" : 96cm/37.80" под биста : 80 половината : 80cm/31.50" РАКАВ СТИЛ : Редовни Пливање Врвот Жени со градник плус големина костими за капење за жени леопард. Материјал : Полиестерски Долги Врвови За Пливање Жени Плус Големина Костими за Капење За Жени Дводелен Сончоглед. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!! Костими За капење За Жени Одбор Шорцеви Жените Пливаат Градник. Повод : Дневно, Базен, Море Американски Пливање Шорцеви Жени Плус Големина Сончоглед Костим за Капење. Тип на шема : Цврст Кроп Топ И Шорцеви Поставени За Тинејџери Костими за Капење За Големи Разбиени Жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката