Примарно Злато Каратно Жолто Злато 8х Овална Кубна Цирконија И Дијамантски Прстен

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 8х Овална Кубна Цирконија И Дијамантски Прстен

DEN 1680.00

Достапност

Овој хипнотизирачки бајпас дизајн кубен прстен со камен од цирконија е прецизно изработен од 14 каратно жолто злато. Овој шармантен прстен прикажува комплет за бандажи од 8х6мм кубен цирконски камен во форма на овална форма во центарот нагласен со тркалезна јасност НА СИ3 природни дијаманти кои зрачат со грациозен трепет. Бафиран за совршен сјај, овој прстен е достапен во големина на целиот прст 7. 14 Каратно Жолто Злато, Висок Лак, Скапоцен Камен, Дијамант.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката