Едноделен Костим За Капење Спортски Градник Стил Поместена Црвена XL

Едноделен Костим За Капење Спортски Градник Стил Поместена Црвена XL

DEN 1.00

Достапност

Нов Едноделен Костим За Капење Еластичен Патент Со Долги ракави Крема За Сончање Спортски Костим За Сурфање Во Бикини Костим За Капење Тастатура За Играње Тастатура Безжична Тастатура Безжична Тастатура И Глувче Механичка Тастатура Тастатура И Глувче Безжична Тастатура За Пијано Тастатура И Глувче Тастатура За Пијано 26050 Проценти Тастатура За Игри На Тастатура И Глувче Безжична Тастатура Глувчето Комбо Combономски тастатура bluetooth Тастатура И Глувчето Розова Тастатура. Тастатури Безжична Тастатура За Игри Безжичен Глушец И Тастатура 60% Проценти Тастатура Безжична Механичка Тастатура Бела Тастатура Мини Тастатура Компјутерски Тастатури Глувче И Тастатура Комбо Тастатура Безжична Ретро Тастатура Симпатична Тастатура 60% Проценти Тастатура Механичка Тастатура За Игри 26050 Проценти. Нов Едноделен Костим За Капење Еластичен Патент Со Долги ракави Крема За Сончање Спортски Костим За Сурфање Во Бикини Костим За Капењекарактеристики : 1.Со меки Неправилни пошироки ремени и поместени градници за дополнителна поддршка,не се под жица, многу лесно се ставаат/исклучуваат. 2.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно, добро е да го покриете телото,да ви покаже повеќе ласкави. 3.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни ја прават вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време 4.Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. 5.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо тоа, и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Четири сезони пол : Женски Материјал : Тип На Најлон Модел : Цврст Стил : Секси што добивате : 1 Комплет Женски костим за капење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката