Француски Тост Момчиња Училиште Униформа Повлекување На Шорцеви, Големини 4-20

Француски Тост Момчиња Училиште Униформа Повлекување На Шорцеви, Големини 4-20

DEN 3.33

Достапност

Униформи, а не униформност! Овие Шорцеви За Влечење Се совршени за секој ученик. Со еластична влечна половина, удобна и издржлива ткаенина од памучна мешавина, функционални предни и задни џебови, овие шорцеви ќе траат! Памучна Мешавина Твил. 50 Тестирано Миење, Нашите Производи Последно Миење После Миење. Скриена Еластика Одзади. Функционални Предни Џебови За Сечење. Функционален Заден Џеб. Потсмеваат Летаат Со Креда Копче. Функционални Појас Јамки. Машина За Перење. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката